Díky vám všem, kteří jste přišli, byl to s vámi moc pěkně strávený den. Velká gratulace a obdiv patří všem, kteří dorazili až do cíle. Uznání i těm, kteří měli svůj cíl na kilometry nižší a dosáhli jej.

A veliký dík náleží všem spoluorganizátorům, Tomášovi za přípravu trasy, Čmeldovi a Radimovi za spoustu příprav a koordinaci během pochodu, Benovi za pomoc s trasou a všechny možné výpočty, Brambůrce, Švejkovi… no a všem na stanovištích, kteří si vše připravili a starali se o vás jako o vlastní. 🙂

Těšíme se na vás 4. října na setkání u Čaje o půl šesté, kde si budeme moc povědět všechny své zážitky, pozvánka a informace se tu brzo objeví.

Fotky a výsledky taky můžete čekat zde, ale dejte nám chvíli na zpracování…

Kdo byste se chtěl s námi podělit o své zážitky v psané podobě, sedněte a napište článeček o svém putování, pošlete nám jej na zbdb@skaut1stredisko.cz a my jej tu vyvěsíme.

Ondřej Letocha