09. 10. 2012 08: 10 ,  Ondra

Tak letošní ročník je za námi, včetně zakončení a předání cen na Čaji o půl šesté. Myslím si, že se taky vydařilo. Sešlo se Vás tolik, že jste se málem nevešli do klubovny a kde dělení se o zážitky nebralo konce. Ve fotogalerii najdete přidané fotky z tohoto setkání a také mapu s Vašimi vzpomínkami na letošní trasu (ZDE).

Děkujeme tedy všem, kteří se podíleli na letošním úspěšném ročníku, a to účastníkům i organizátorům – ale co hlavně: těšíme se na příští ročník! Letošní zavítal až do Olomouckého kraje – kam zavítá ten příští, nevíme ještě ani my, ale co už víme, je jeho termín – 20. a 21. září 2013! Tak doufáme, že se se všemi Vámi opět setkáme!

Ondra Letocha a Ondřej Valeš – Čmelda

Fotky ze setkání u Čaje o půl šesté:

25. 9. 2012 18: 09 ,  Čmelda

Máme tu kompletní výsledky (PDF) 17. ročníku tohoto pochodu. Všem zúčastněným díky za pěknou atmosféru a za odvahu se zúčastnit a těm co došli až do konce, hluboce smekám klobouk!

Jaká se šla trasa zjistíš tady , také si přečti zážitky účastníků Zdeňka Moravce nebo Honzy Dohnala.

Fotogalerii tohoto ročníku najdeš tady.

Tak ještě jednou zvu VŠECHNY ÚČASTNÍKY (nejenom ty co došli, ale všechny účastníky!) na přátelské posezení ve čtvrtek 4. října „ČAJ O PŮL ŠESTÉ„!

Na dalším ročníku Ahoooooooooooooj!!!!! Ondřej Valeš – Čmelda a Ondra Letocha

24. 9. 2012 16: 09 ,  Čmelda

Přidali jsme fotky z letošního ročníku pochodu, určitě se na ně podívejte! Fotky ze setkání u čaje dodáme až akce proběhne :-).

Fotky ještě nemáme od všech stanovišť, takže ještě asi přibudou. Pokud přibudou, bude tu o tom zmínka.

24. 9. 2012 14: 09 ,  Čmelda

Na tuhle akci mě překecal (no, on se vlastně asi ani moc nesnažil, spíš jen popošťouchával správným směrem, já jsem se k tomu tak nějak potom překecal sám) vloni jeden z organizátorů, Ondra V. Dohodli jsme se cestou na oběd s Kubou, že to příští rok zkusíme, že to přece musí jít, a že poběžíme a tak dále – prostě takové to nutné a zdravé hecování, abychom se vůbec dostavili na start.

24. 9. 2012 09: 09 ,  Čmelda

Další pokus o zdolání 100 km jsem uskutečnil společně se ségrou na akci Z Brna do Brna. Pochod začínal v Útěchově, končil v Obřanech na točně šaliny a trasa vedla přes Moravský Kras. Nakonec jsem skončil na 60. km v Jedovnicích, ale díky častému a poctivému bloudění jsem měl v nohách kolem 70 km.

22. 9. 2012 20: 09 ,  Ondra

Blahopřeji Vám všem jedenácti účastníkům, kteří jste prošli celou devadesátidevítikilometrovou trasu a došli jste až do cíle!! Jste opravdu dobří!

Oceňuji i výkon a odhodlání Vás třiceti sedmi ostatních, kteří jste ušli menší či větší část trasy!

A děkuji Čmeldovi za spoluorganizaci a všem na kontrolách za velikou pomoc!

– vám, kteří jste neodevzdali Dotazníček, budeme ještě vděčni za názor, postřehy, nějakou zpětnou vazbu poslanou mailem, či napsanou do příspěvků

– kdo máte nějaké fotky, budeme rádi za poslání jejich výběru

– kdybyste někdo chtěli napsat souhrnný článeček z pochodu ke zveřejnění zde na stránkách, budeme velice rádi

Díky všem za snad vydařenou akci!

Ondra Letocha

PS: Ptáte se co je to dotazníček a kde byl?
Dotazníček byl na papíru s rozpisem kontrol. Pokud sis ho nevzal(a) zde máš otázky, můžeš na ně odpovědět mailem. DÍKY!

Co se Ti na akci obzvlášť líbilo?
Co se Ti nelíbilo (a jak to navrhuješ zlepšit)?
Odkud jsi se o akci dozvěděl(a)?
Kterou variantu jsi zvolil(a) mezi 20 a 30 km?
Využil(a) jsi data pro GPS?  ano, mám je s sebou  /  vůbec  /  jen jsem se podíval(a), kudy povede trasa
Přijdeš na Čaj o půl šesté?  ano  /  ne  /  možná

22. 9. 2012 19: 09 ,  Čmelda

Nyní jsem se vrátil domů a všichni startující jsou již doma či na cestě z pochodu domů.

Chtěl bych Vám všem poděkovat za výborný průběh akce a hlavně žádné komplikace při pochodu. Podrobnější článek o průběhu, fotogalerii, hotovou mapu a vše co s letošním ročníkem souviselo, čekejte během zítřka. Teď jdu po 38 hodinách spát.

Jo a nezapomeňte přijít 4. října na „ČAJ O PŮL ŠESTÉ„!

Ondřej Valeš – Čmelda

20. 9. 2012 20: 09 ,  Čmelda

Konečně Vám můžu poskytnout data pro GPS. Pokud byste měli s něčím problém, nebo jsem nějaké odkazy nezadal dobře, napište komentář.

Ondřej Valeš – Čmelda