09. 10. 2016 09: 10 ,  Čmelda

najdete na Google Photos https://goo.gl/photos/B41wEeQBfgdXqTbv7

07. 10. 2016 18: 10 ,  Čmelda

Ahojte, tak jsme dorazili výsledky (PDF).
Vítek Šesták zpracoval zase podrobné klikací výsledky. DÍKY!

Ještě asi přibudou nějaké opravy. Pokud byste našli chybu prosím napište nám. Díky

Moc Vám děkujeme za letošní účast, doufáme že jste byli spokojeni. Kdybyste měli námět či připomínku, nebojte se nám také napsat. A příští rok nashledanou!

Ondra, Čmelda, Tomáš a celý tým ZBdB

04. 10. 2016 11: 10 ,  Ondra

Nápad vyzkoušet sto kilometrů mi vnukl Vojťák na Úletu plus. O jeden úlet méně nebo více na tom už nesejde.

20. 9. 2016 11: 09 ,  Čmelda

najdete na Google Photos https://goo.gl/photos/uXjVLo9SAELHq2rZ9

20. 9. 2016 09: 09 ,  Čmelda

Po loňském výletu na jih Moravy jsem se letos těšil na novou trasu kolem Brna. A jako vždy byly pocity v cíli super, ale to bychom to trochu zkrátili 🙂

17. 9. 2016 22: 09 ,  Ondra

Díky vám všem, kteří jste přišli, byl to s vámi moc pěkně strávený den. Velká gratulace a obdiv patří všem, kteří dorazili až do cíle. Uznání i těm, kteří měli svůj cíl na kilometry nižší a dosáhli jej.

A veliký dík náleží všem spoluorganizátorům, Tomášovi za přípravu trasy, Čmeldovi a Radimovi za spoustu příprav a koordinaci během pochodu, Benovi za pomoc s trasou a všechny možné výpočty, Brambůrce, Švejkovi… no a všem na stanovištích, kteří si vše připravili a starali se o vás jako o vlastní. 🙂

Těšíme se na vás 4. října na setkání u Čaje o půl šesté, kde si budeme moc povědět všechny své zážitky, pozvánka a informace se tu brzo objeví.

Fotky a výsledky taky můžete čekat zde, ale dejte nám chvíli na zpracování…

Kdo byste se chtěl s námi podělit o své zážitky v psané podobě, sedněte a napište článeček o svém putování, pošlete nám jej na zbdb@skaut1stredisko.cz a my jej tu vyvěsíme.

Ondřej Letocha

14. 9. 2016 20: 09 ,  Čmelda

21. ZBdB, 2016 - profil trasy
Tak takhle vypadá letošní profil trati. A Start i cíl jsou v Brně :). Těšíte se?

13. 9. 2016 09: 09 ,  Ondra
Start bude v pátek 16. 9. na konečné tramvaje č. 4 v ObřanechMapa. Registrace bude možná od 17:00 do 18:15, vyjít na trasu lze v době od 17:30 do 18:15.
Cíl letošního ročníku bude v Brně a to na Osové v Bohunicích.
Pokud si budeš chtít trasu pochodu stáhnout do mobilu či navigace, bude na webu k dispozici během čtvrtku. Jinak se na ni můžeš těšit na startu.
O čem pochod je a Podmínky a bezpečnost se dočtete v příslušných odkazech. Zde jen to nejdůležitější: Mějte reflexní vestu a bílé a červené světlo (z kola).
Startovné 70,- Kč se platí při registraci.
Na startu věnujte pozornost materiálům, které dostanete: kromě mapy a průvodky dostanete i textový popis trasy, zvláště méně přehledných úseků a rozpis kontrol, kde se dozvíte:
– od kdy do kdy je která kontrola otevřená
– na kterém je kilometru a její přesná pozice
– jestli na ní dostanete něco k jídlu, nebo jen něco malého na občerstvení a kde si budete moct doplnit vodu s sebou
– jak se z kontroly dostanete do Brna, pokud budete chtít skončit
– kontaktní telefon pro případ nouze nebo nahlášení ukončení pochodu mimo stanoviště.
Voda na doplnění s sebou bude na těchto stanovištích:
– 30 km
– 50 km
– 70 km
Na stanovištích pak nejprve nahlaste kontrole svůj příchod a pak i odchod.
Těšíme se na startu! 🙂
Za organizační tým ZBdB