20. 4. 2020 00: 04 ,  Ben

Letošní ročník měl být mimořádný, protože jde o 25. ročník. Jak moc bude nakonec mimořádný si však nikdo z nás nedokázal dříve ani představit. Protože očekáváme na podzim velký nápor akcí přesunutých z letošního jara, tak jsme se rozhodli letošní ročník pojmout jinak a Z Brna do Brna v podobě, v jaké jej znáte, si užít až příští rok (17. – 18. 9. 2021). Protože Vás to určitě mrzí stejně jako nás, tak jsme přesto připravili letošní ročník v alternativní podobě formou individuálních výzev. Veškeré navržené aktivity je možné realizovat kdykoliv, kdy to situace dovolí.

11. 2. 2020 12: 02 ,  Čmelda

Ahoj,
hledáme posily do organizátorského týmu! Přidej se k nám! I když jsi byl zatím třeba účastníkem a neznáš nás, ale láká Tě zkusit být „na druhé straně“. I když jsi třeba vůbec na pochodu nebyla ale zajímá tě, jak to funguje! I když jsi jen zvědavý a chceš zlepšit své dovednosti!
Pozice: Vedoucí akce-koordinátor týmu | člen týmu-grafik, gisák

Těším se na tebe!